Burgersdijk Makelaars op shirts D.O.S.C. jeugd voetballers

Afgelopen zomer werd door D.O.S.C. een nieuwe sponsordeal gesloten met Burgersdijk Makelaars. Na al een aantal jaren de shirts van de jongste jeugdvoetballers te hebben gesponsord, prijkt nu op alle shirts van de jeugdteams het Burgersdijk logo. Zo’n 600 spelers kregen een nieuw shirt waar de komende drie jaren in wordt gespeeld. Nu de uitgifte is afgerond presenteerde D.O.S.C. zaterdag 3 december in het bijzijn van Edwin Kotkamp (Burgersdijk Makelaars) de nieuwe shirts.

Burgersdijk is een grote makelaar in onze regio met 4 kantoren in Zeist, Utrecht, Bilthoven en Den Dolder. Dat zij een buitengewoon betrokken makelaar zijn laten ze zien door deze sponsor deal. Ronald van de Kemp (sponsorcommissie D.O.S.C.): “Een sponsordeal als deze is goed voor de naamsbekendheid. Maar laat ook zien dat Burgersdijk Makelaars oog heeft voor het  maatschappelijk belang van onze vereniging in Den Dolder en daarbuiten. De onderhandelingen waren open en eerlijk, met als resultaat dat we vanaf de start van voetbalseizoen konden beginnen met het uitgeven van de nieuwe shirts . Wij zijn als D.O.S.C. natuurlijk erg blij met zo’n betrokken sponsor en trots dat onze jeugd de komende jaren in deze shirts voetbalt.” 

Burgersdijk Makelaar sponsor DOSC